Transplantace vlasů
Istanbul

Přemýšlíte o transplantaci vlasů? Třeba Vám můj příběh pomůže.


V osmnácti letech, po operaci slepého střeva, jsem se každé ráno budil s chomáči vlasů na polštáři. Došlo to až do fáze, kdy jsem se styděl a přestal o sebe dbát.

Asi pochopíte, jak to v tomhle věku bylo těžké, když všichni moji vrstevníci měli vlasů na rozdávání a já to měl jak pětatřicátník. Abych tu nepsal romány… Prostě mi to změnilo život,

A proč to tady píšu? 

Protože vím, kolika lidem to může pomoct! Já s tím byl v určitý moment taky smířený, ale uvnitř vás to furt hlodá a vy to víte.

Dlouho jsem hledal kliniku, kde mají perfektní výsledky a jelikož jsem byl student tak i rozumnou cenu. Byl jsem v ČR na několika pohovorech, ale výsledky nebyly to, co bych si představoval a o ceně ani nemluvím. Proto jsem hledal mimo ČR a našel cestovní kanceláře Aratravel, která zprostředkovala tento zájezd na jednu z nejlepších klinik v Istanbulu, a jsem tak spokojený, že jsem se rozhodl s touto společností spolupracovat a třeba změnit život i ostatním.

Co mě nejvíc zaujalo bylo, že se neplatí za každý vlas, jako je tomu u nás, ale platí se paušální částka 69.900,- a je jedno kolik vlasů Vám bude uděláno. 

Když do poznámky v poptávkovém formuláři napíšete DOMINIK VODIČKA“, dostanete 100€ slevu.

V této ceně je: zpáteční letenka, ubytování v hotelu, doprava klinika-hotel, předoperační vyšetření, transplantace a PRP léčba

To co u mě rozhodlo bylo, že klinika nabízí doživotní záruku a že zákrok je bezbolestný!

Transplantované vlasy není potřeba obnovovat další operací, protože jsou přesunuté ze zadní časti hlavy, kde mají geneticky dáno, že nevypadnou. 

Více informací v odkazech